Banesa me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Ilir 10 Shk 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë me qira

Banesa eshte e re dhe eshte e furnizuar me mobilje teresisht te reja.

Ju falemnderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim