Banesa me qira ne Tophane / te Qafa te SHF Meto Ba

Jepet me qera nga: Noti 16 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Tophane \ te Qafa ne afersi te SHF Meto Bajraktari dhe Kolegjit Riinvest. Banesa ka 45 m2, sallon me kuzhine, banjo, dhome te fjetjes dhe ballkon.
Eshte e mobiluar me mobilje te reja dhe leshohet me qira per here te pare. Gjindet ne katin 7, ashensori punon 24 h dhe ka rrymen e lidhur veqante.
Jemi te interesuar te leshojme banesen me qira per kohe me te gjate prandaj ju lutemi te kontaktoni njerez serioz dhe te punesuar, çmimi i negociushem sipas jetegjatesise se kontrates.
Faleminderit per mirekuptim.

Me respekt,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim