Banesa me qira ne Tophane perball nderteses Agimi

Jepet me qera nga: meti 16 Maj 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: TOPHANE
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne Tophane perball nderteses Agimi afer Riinvestit, ne katin e 8-t, me kushte shume te mira banimi eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhoma e fjetjes,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim