Banesa me qira ne Velani

Jepet me qera nga: Ardian 14 Dhj 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohen banesat me qira ne Prishtine, Velani tek semafori.

Banesa1: Sallon me kuzhin dhe dy dhoma te fjetjes, koridor, banjo, ballkon.

Banesa2: Sallon me kuzhin dhe dhome e fjetjes, koridor, banjo, ballkon.

Qe te dy banesat jane komplet te mobiluara dhe te pa banuara me pare (ndertim i ri).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim