Banesa me qira ne lagjen Arberia te VIP Tregtia

Jepet me qera nga: Banesa me qira 08 Jan 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lagjja Arberia - te Komuna e Re
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjent leshohet me qira banesa ne lagjen Arberia, ne katin e pare, me pamje kah qyteti e qe posedon: Dhomen e dites, dhomen e fjetjes, koridorin, banjon dhe terasen. Banesa ka mobilim ekskluziv.
Perpos nxemjes se pavarur qendrore, banesa ka edhe 24 ore uje. Banesa ka mirembajtje ditore dhe ka akces permes karteles ne ashensor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim