Banesa me qira ne qender

Jepet me qera nga: Marina 02 Tet 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Perandori Justinijan
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e rinovuar dhe ka mobilje te bukura. Me nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim