Banesa me qira per zyre dhe ordinance

Jepet me qera nga: Eno 15 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira per zyre dhe ordinance. Banesa gjendet ne lagjen Ulpiana D1 , kati i I-re ne rrugen kryesore afer Hotel Bacit.
Banesa eshte komplet e renovuar , po ashtu permban nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim