Banesa me qira te L. e Spitalit, 2 in

Jepet me qera nga: Sahit Rexha 04 Dhj 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: L e Spitalit te shkoll. Pavarsia
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhomen e dites trepezari dhe kuzhine 2 dhoma gjumi e mobiluar banjo terrase 15 m2, banesa eshte ndertrim I ri Banesa ka deponin e ujit 24 ore me uje
Ndodhet afer shkolles fillore Pavarsia, lagjeja e Spitalit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim