Banesa me qira

Jepet me qera nga: Mehdi 27 Gsh 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani afer Santes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne lagjen dardania afer santes. banesa eshte ne katin perdhese, komplet e mobiluar dhe e renovuar. Banesa ka kete renditje:
2 dhoma te fjetjes
1 kuzhin me salon se bashku
1 banjo
1 koridor.
Kontaktoni ne: 044 151 201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim