Banesa me qira

Jepet me qera nga: banesa 28 Sht 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen ne Dardani,banesa i ka 3 dhoma dhe eshte e mobiluar dhe renovuar teresisht.per student ose familjar.044/646-884 viber 049/462-792
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim