Banesa me qira

Jepet me qera nga: Banesa me qira 30 Nën 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
JAPIM BANESEN ME QIRA NE ULPIAN
KA KUZHIN, NJE DKOME E GJUMIT, BANJO, KORIDOR DHE BALLKON.
Cmimi 200 €/ muaji
GJENDET NE ULPIAN PERBALL KONVIKTEVE
BANESA ESHTE NE KATIN E PARE DHE KA NXEMJE QENDRORE

PER ME TEPER THIRRNI NE TEL 044900510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim