Banesa me qira

Jepet me qera nga: Gita 29 Jan 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtinë, lagja Kalabrija ,komp. banesor i 'Fitor
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira 60m2 ne Prishtinë në lagjen ' Kalabrija' , në objektine e kompleksit banesor të Fitorës me pamje nga jug-lindja e cila ka:
-dh. dite me kuzhinë,
-dh.fjetje,
- babjo, koridor dhe terasë.
Banesa e posedon nxemjen me radiatora nga kaldaja elektrike.
Banesa është e mobiluar tërsishtë dhe mirë. Gjerë tani e nuk ka qen e banuar. Me infrastruktur të rregulluar plotsisht( rrugë,trotuar, parking, dyqane përrreth, kopsht për femij etj) . Qasja e lehtë me automjet nga rreti të Termokosi.
Çmimi 230€/muaj.
Tel.kont. 044159954 dhe 044130533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim