Banesa me qira

Jepet me qera nga: Andi 15 Shk 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira e cila ndodhet tek Lagja e Spitalit. Banesa ka nje dhome te ndejes dhe nje dhome te gjumit, banjo, kuzhine me te gjitha elementet dhe nje ballkon. Banesa ka rezervuar te ujit si dhe nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim