Banesa me qira

Jepet me qera nga: Isuf 21 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Pejton. Objekti i ambasades norvegjeze
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Japp banes me qira te renivuar dhe te mobiluar ne pejton. Banesa qendron ne objektin e . Banesa eshte me pamje te bukur dhe ka ashensor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim