Banesa ne Breg te diellit

Jepet me qera nga: Besnik 09 Nën 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne b.te diellit afer qerdhes dhe perball konviktit numer 4 dhe 5
Banesa ka kater dhoma kati tret .per informata te me tutjeshme mund te kontaktonu ne tel.044143155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim