Banesa ne Dardani, dy dhomshe, 300 euro

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Dega 18 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen ne lagjen Dardania mbi kurriz, banesa ka nje dhom gjum, dhom dite me kzhine, wc, banjo, e renovuar dhe e mobiluar shum bukur, kati i 3-te, lifti punon.
300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim