Banesa ne Kalabri

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AnEm 11 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Kalabri ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 55m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 300euro per muaj.

Per info: 038 232-211, 045 575-000, 049 575-000
www.anem-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim