Banesa ne Prishtine

Jepet me qera nga: Shyqa 13 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera apo edhe i shes dy banesa perdhese te uleta 70 dhe 33 m2 ne dardani - Prishtine, ndertimi i vjeter te renovuara, te mobiluara, me nxemje qendrore, dhe hyrje te veqanta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim