Banesa ne afersi te shtepise se pleqeve

Jepet me qera nga: AnEm 08 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ismail Dumoshi
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen Ismail Dumoshi ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 55m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 270euro.
045 575-000, 049 575-000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim