Banesa ne qira ne Arberi ,VIP zona,banesa e Treget

Jepet me qera nga: Faruk Hakaj 13 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qira ne Arberi VIP zona banesa e Tregetis,komplet e mobeluar dhe banesa ka ket renditje dhom e pritjes me kuzhin +dhom e fjetjes+ ballkon+banjo. Nr kontaktus viber +436606391487 ose 044 326 926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim