Banesa ne ulpiane

Jepet me qera nga: Isan 28 Gsh 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banese e mobiluar dhe konfore me TV dhe Internet wi-fi, me 3 dhoma gjumi dhe dhome dite,2 terrace etj
Konsiderojme edhe grup studentesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim