Banesa

Jepet me qera nga: Bedi 01 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Tophane kati i 4
posedon 2 dhoma po ashtu dhe 2 banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim