Banesa

Jepet me qera nga: Artan Hasani 04 Nën 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Bregun e Diellit afer fakulltetit "Iliria".Banesa eshte dy dhomshe dhe posedon kuzhinen,dhomen e dites, dhe dhomen e gjumit, po ashtu banesa ka banjon si dhe ka ballkon.Banesa eshte ndertim i ri e mobiluar si dhe e gatshme per banim.Po ashtu e ka hyrjen e veqant. Ju faleminderit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim