Banesa

Jepet me qera nga: Artan hasani 04 Nën 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet afer bankes "Raifaisen Bank" ne Bregun e Diellit. Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen e veqant , dhomen e dites dhe dhomen e gjumit, po ashtu banesa ka shpajzin banjon, ballkonin.Po ashtu banesa ka nxemje qendrore , uj dhe rrym 24h, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Ju faleminderit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim