Banesa

Jepet me qera nga: Banesa 01 Jan 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjentisht jap me qira garsoneren ne Ulpiane ne rrugen Deshmoret e Kombit. Garsonera eshte e renovuar dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim