Banesa

Jepet me qera nga: Fisi 29 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer Restoran Liburnia
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira banesa afer komunes se vjeter ne Prishtine, banesa eshte e re me mobile te reja.
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 dhome e ndejes me kuzhine
2 ballkona
nxemje qendrore
1 banjo dhe
1 shpajz

Banesa eshte me te gjitha mobilet e reja dhe gjindet ne katin e IV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim