Banesat me qira bregu i diellit

Jepet me qera nga: Driton 11 Pri 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Ipen 2 banesa me qira te pamobiluara te pershtatshme per banim,zyre apo ordinanc.Kan nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin,banjo dhe terrace.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim