Banese me Qera per Studente (F)

Jepet me qera nga: Halil 08 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani - Prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese per Studente Femra, Cmimi 50Euro/Per Person.

Banesa eshte ne Dardani, te Ora e Kurrizit.

Jane Dy Dhoma te fjetjes, kuzhina ndaras, Koridori, Banjo dhe Terasa.

Pres klient Serioz! 50Euro/Muaji

044 196 544
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim