Banese 2 Dhomshe me QIRA ne TOPHANE

Jepet me qera nga: Banesa 02 Gsh 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjeb Tophane.

Banesa eshte ne katin e 2, eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma gjumi

2 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim