Banese 2 dhomshe me qira ne qender

Jepet me qera nga: ansar 13 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: qender
Sipërfaqe: 49 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kobetar. banesa ka kete renditje, salloni me kuzhine nje dhome gjumi bannjo ballkon korridor dhe nje shpajz.
banmesa eshte e pamobiluar ka vetem kuzhinen.
leshohet vetem per qift ose familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim