Banese 3+1 dhomeshe me qira

Jepet me qera nga: Fara 06 Krr 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: tek shkolla fillore Model
Komuna: Prishtinë
Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e mobilueme,kati i pare dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 1.5 km larg nga qendra .Ne qmim perfshihen nxemja , uji, mbeturinat , interneti .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim