Banese 3 dhomeshe me qira Prishtine

Jepet me qera nga: arbi 30 Maj 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banese 3 dhomeshe me qira
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 3 dhomeshe me qira.Banesa ndodhet ne lagjen emshir mbrapa UBT-s.Banesa gjindet ne katin e pare dhe ka kete renditje:Sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi koridor banjo ballkon.Cmimi 250 euro.,
Tel.viber.044770508 , 044690989 preferohet familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim