Banese 3 dhomeshe me qira ne Kurriz - Dardani

Jepet me qera nga: Pronari 26 Jan 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa komfore ne Kurriz e cila permban keto hapesira: 1 sallon te madh; 2 dhoma te fjetjes; 1 kuzhine te vecante me trapezari; 1 banje; 1 WC; 1 ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe ka te gjitha pajisjet e amviserise. Gjendet ne katin 10-te, lifti punon non-stop me kartele. Tel.: 044 137 013. Cmimi 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim