Banese 3 dhomshe me QIRA tek DOMI i PLEQVE

Jepet me qera nga: Banesa 17 Maj 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Domi i Pleqve - Hamburger ABA
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Prishtine, tek Domi i Pleqve apo tek Hamburger Aba.
Eshte ne katin e 3 lifti punon 24h.

Banesa eshte 3 dhomshe dhe eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

3 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim