Banese 3 dhomshe me qera

Jepet me qera nga: Dardan 09 Sht 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera bamesa 3 dhomshe ne Ulpiane C7 hymja e 1 kati i IV, siper restoran SYMPHONY.
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe 2 ballkona.
Nuk bashkpunoj me agjencione.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim