Banese 80 metra katrore ne Prishtine

Jepet me qera nga: Ejup Syla 28 Tet 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rr.Ilir Konushevci te Xhamia e Llapit. Banesa ka hyrje te veqante, eshte ne katin perdhese. Banesa ka terrase dhe oborr.
Banesa ka
3 dhoma
Kuzhine
Banjo
Eshte gjysum e mobiluar dhe mobilohet sipas kerkesave.
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim