Banese EXCLUSIVE me QIRA afer OSBE te menz student

Jepet me qera nga: Range Rover 12 Pri 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mbi menze te Studenteve te (OSBE)
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qirra Banesen 80m2 te mobiluar komplet me mobile te reja, e sapo renovuar.ka Air Conditioner.Enelarese. Uje ka 24h, lifti eshte funksional 24h.

Gjendet te afer caffe "Davidofi" dhe "Daxa Electronics".
Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma gjumi

2 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim