Banese EXCLUSIVE me QIRA ne ULPIANE perballe AAK

Jepet me qera nga: AL - Agency 09 Jan 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Ulpiana perballe AAK-se.
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi,
sallon,
kuzhine,
banjo dhe
2 ballkona.

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim