Banese EXCLUSIVE me QIRA ne lagjen MATI 1 te S.VIV

Jepet me qera nga: Range Rover 19 Jan 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagja Spitalit (SUPER VIVA)
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira.Banesa eshte e mobiluar me te gjirha te reja dhe leshohet per banim per here te pare.
Banesa eshte ne lagje te spitalit afer super vives.kati i 4 me lift.Banesa ka .60 m2. dhe ka kete renditje:
1 Sallon me kuzhine
1 Dhome gjumi.
koridor.
1 Banjo.
1 Terase
Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim