Banese EXCLUSIVE me QIRA te SANTEA

Jepet me qera nga: Range Rover 28 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Dardania,afer nenkalimit.( mbi raiffeisen bank)
Kati i 6 lifti punon.
Banesa ka:
2 dhoma gjumi,
sallon me kuzhine
banjo dhe
shpaiz.
Banesa eshte e rinovuar dhe e mobiluar plotesisht .
Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim