Banese EXCLUSIVE me qira te Dardha ne Emshir

Jepet me qera nga: AL - Agency 15 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Emshir / Kalabri
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese exclusive me qira te. Kompleksi Dardha ne Emshir (kalabri).
Banese eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet dhe leshohet per banim per here te pare.
Dmth eshte me te gjitha te reja.
Banesa eshte e lidhur edhe me ngrohje te qytetit.
Banesa ke kete renditje:
1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Shpajz
1 Terase qe kane dalje salloni dhe dhoma e fjetjes.
Afer baneses eshte shkolla Dardania dhe qerdhja.


Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim