Banese EXCLUSIVE te PRISHTINA STARS ne Emshir

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: al agency 07 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese exclusive me qira ( qera ) ne lagjen emshir , kalabri .
Banesa eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje:
1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo.

Banesa eshte ne objektin e Lagjes Prishtina Stars.Banesa eshte e panisur me ngrohje qendrore vetanake.
Uje la 24h.
Siguria ne objekte eshte maximale, te hyrja e oborrit eshte roja fizike 24h.dhe mund te hyn vetem banoret e lagjes.Poashtu ne cdo vemd ka te vendosura edhe kamera sigurie.
Eshte kendi j veqante me lojera per femije, poashtu eshte edhe pishina e cila eshte e destinuar vetem per banoret e lagjes.Banesa ka parking te mjaftueshem.
Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim