Banese Ideale per familje

Jepet me qera nga: arber Sot 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Prishtin ne lagjen Mati 1,pranë shkolles Pamvarësija.Gjendet ne katin e dyte 85 m2.Ka nxemje qendrore.Dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy banjo njera banjo gjendet ne nje dhome ,ende e pa banuar me mobilje te reja q'do gje e re.
Afer ka Shkollen, park te mjaftueshem per femije, qerdhen dhe ambullanten, te tera ne distance jo m e te madhe se 100 m

Kontakt_Viber_WhatsApp

045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim