Banese LUXOZE me Qira te MATI 1

Jepet me qera nga: Range Rover 17 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banese luxoze me qira ne lagjen MATI 1.

Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka kete renditje:
- dy dhoma te fjetjes
- sallonin me kuzhine
- wc
- terase

Banesa eshte e mobiluar me te gjitha mobilet e reja dhe shume te mira.

Per me shume na kontaktoni 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim