Banese Moderne me Qira _Dardani

Jepet me qera nga: arber Sot 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese moderne ne lagjen Dardania,mbrapa Postes e tera e mobiluar dhe renovuar, rryme dhe uje 24 ore, ngrohje qendrore me Termokosin.
Banesa posedon:
-Sallon me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Koridor

Kontakt & Viber&WhatsApp
045 19 00 19 ose 045 641 794

flatrakrasniqi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim