Banese Moderne me Qira

Jepet me qera nga: arber Sot 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese ne lagjen Lakrishte , respektivisht mbi PCB
Banesa eshte e tera ee mobiluar Extra me pamje fantastike
Ideaeele peer qift dhe te punesuar.
Banesa posedone;
-Sallon me kuzhine
-Dhome fjetjee
-Banjo
-Ballkon
-Korridor
Qmimi 250 i diskutueshem
Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794 & 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim