Banese afer qendres, 50m, per persona serioze

Jepet me qera nga: Diedon 17 Sht 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ismail Dumoshi, Kati II, 4B
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banese afer qendres, me dy dhoma, e mobiluar.

E ngrohte, e lezetshme, e mobiluar me shije. Hapesira e dizajnuar ne menyre te shkelqyer e cila e optimizon gjithe ambientin per te jetuar nje cift, familje ose persona serioz.

- E mobiluar
- Kuzhine
- Dhome dite
- Dhome gjumi
- Shpajz / Magazine
- Klime
- Ballkon

Adresa: Ismail Dumoshi, Kati II, 4B
Orientimi: Siper Market Manit / Afer shtepise se pleqeve / 400m larg shkolles fillore Elena Gjika)

Mos thirrni nese nuk jeni te interesuar te jetoni kendshem, dhe ne nje ambient te lumtur :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim