Banese dydhomeshe me qera # 3849

Jepet me qera nga: Capital ring 12 Tet 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne rrugen B, ndertim i VG construction
Banesa ka :
Sallon,
Kuzhine,
1 dhome gjumi,
Banjo,
Ballkon,
Tv kabllovik,
Internet,
Ashensor,
E mobiluar,
Banesa ndodhet ne katin e 7, dhe ka 24 ore uje,
nxemja eshte me rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim