Banese dydhomeshe me qera

Jepet me qera nga: Capital ring 12 Tet 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne rrugen " Sali Nivica" te Xhambazet.
Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo,1 ballkon, internet, tv kabllovik dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim