Banese e Re me Qira ne Lagjen Arberi (ishDragodan)

Jepet me qera nga: Goneta 28 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Ahmet Krasniqi, afer Ambasades Amerikane.
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri, e mobiluar per here te pare me mobilje te reja, me ngrohje private me rryme. Banesa ka nje dhome te dites me kuzhine, nje dhome te fjetjes, ballkon per te dy dhomat, banjo te madhe si dhe korridor. Pozita e dritareve eshte e orientuar nga lindja, si dhe ka pamje nga qyteti. Eshte e pershtatshme per nje familje te vogel me nje femije, dy partnere, apo edhe nje person te vetem.

Cmimi i qirase eshte EUR 250 per muaj. Te gjitha shpenzimet tjera mujore sic jane rryma, uji dhe pastrimi i hapesirave te perbashketa i takojne qiramarresit.

Nuk pranojme ndermjetesim nga agjencione te patundshmerive apo ndermjetesues tjere, perpos nese sherbimi eshte falas! 🌝

Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim